آموزش زبان انگلیسی برای سازمان ها و شرکت ها

 

آموزش زبان انگلیسی برای سازمان ها و شرکت های معتبر به روش ویژه سلام زبان

 

آموزش زبان انگلیسی و انواع همکاری سازمانی:

آموزش زبان انگلیسی  باعث پیشرفت سازمان شما می شود؟ آموزش زبان  باعث افزایش سرعت و ثروت سازمان شما می شود؟ آیا به دنبال ارائه یک هدیه با ارزش آموزشی به کارکنان خود هستید؟ دوره های آموزشی زبان انگلیسی سایت سلام زبان می تواند به روش های پیشنهادی زیر ارائه گردد:

 

شما لایق بهترین ها هستید

آموزش زبان انگلیسی سایت سلام زبان می تواند در مدت 6 تا 8 ماه به خواسته سازمانیتان برساند و با دروه های آموزشی خود نیازهای آموزشی کارمندان شما را به آموزش مکالمه زبان انگلیسی به بهترین نحو رفع نماید. کیفیت دوره های آموزشی سایت سلام زبان ته تنها در داخل کشور بلکه در آمریکای شمالی و آفریقای جنوبی و انگلستان که مهمترین مقاصد و مراکز آموزش زبان انگلیسی در آن ها متمرکز است به نظیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید لینک آموزش زبان انگلیسی آنلاین و مجازی را مطالعه بفرمایید. آموزش زبان انگلیسی آنلاین و مجازی

بسته های آموزش زبان انگلیسی

بسته های فیزیکی آموزش زبان انگلیسی سلام زبان مکمل دوره های مجازی آموزش زبان انگلیسی می باشند که برای هدیه به کارکنان و خانواده محنرم آنان مناسب می باشد و شامل کتاب، و دی وی دی منابع دیداری و شنیداری مورد نیاز در طول سه سطح آموزش مکالمه زبان انگلیسی و آموزش لغات زبان ارشد، زبان دکترا، تافل و آیلتس می باشد.

 

 

کد های تخفیف عمده مجازی یا فیزیکی آموزش زبان انگلیسی

شما می توانید به اسم سازمان، وزارتخانه، ارگان، شرکت، صنف، مدرسه، دانشگاه، اداره، انجمن و موسسه خود کد تخفیف ثبت نام دوره های آموزش زبان انگلیسی اختصاصی عمده از سایت سلام زبان تهیه نمایید و بصورت فیزیکی یا دیجیتالی در اختیار افراد قرار دهید.

 

بسته کامل آموزش زبان انگلیسی سازمانی 

شامل بسته فیزیکی + دوره های مجازی + تمرین مکالمات زبان انگلیسی با تلفن و اینترنت

اهمیت آموزش زبان سازمان و شرکت

اهمیت آموزش زبان انگلیسی در دنیای امروز بر هیچ کس پوشیده نیست به نوعی که ندانستن زبان انگلیسی برای افراد مشکلات زیادی را ایجاد می کند. به نوعی که دانستن یک زبان بین المللی به عنوان سواد تلقی می شود. امروزه برای استفاده از بیشتر امکانات و ابزاری که در اطراف ما هستند باید زبان انگلیسی را بدانیم.

سازمانی که نیروهای آن با زبان انگلیسی آشنایی دارند می تواند فرصت های بهتری را ایجاد نماید و ماموریت های خود را با آگاهی جهانی بهتر پیش ببرد.

آموزش زبان انگلیسی برای سازمان ها و شرکت ها

 

برگزاری دوره مجازی زبان انگلیسی چه مزایایی برای سازمان ما دارد؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با سلام زبان تماس بگیرید.

تماس با سلام زبان

 

دوره های آموزشی زبان انگلیسی:

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *