خانه‌ای برای تقویت زبان انگلیسی شما

به خانه سلام زبان خوش آمدید

دوست عزیز

ورود شما به سلام زبان را خوش‌آمد می‌گوییم. امیدواریم تجربه جدیدی در یادگیری زبان داشته باشید و با موفقیت زبان انگلیسی‌تان را تا میزان نیاز خود تقویت کنید.

سایت آموزشی سلام زبان محلی است برای به نتیجه رسیدن افرادی که قبلا همه راه ها را در یادگیری زبان انگلیسی آزموده اند.

شاید این داستان را شنیده باشید که جوانی به سقراط مراجعه می نماید و تقاضا می کند تا سقراط به او فلسفه یاد دهد. سقراط سر جوان را در حوض آب فرو می کند و نگه می دارد تا حدی که جوان نیاز به نفس کشیدن پیدا می کند و شروع می کند به دست و پا زدن، سقراط جوان را از آب خارج می کند و به او می گوید: هر وقت احساس کردی که به فلسفه به اندازه اکسیژن نیاز داری و بدون آن نمی توانی زندگی کنی بیا تا من به تو فلسفه یاد بدهم. ما سقراط نیستیم اما توصیه می کنیم که اگر به زبان انگلیسی واقعا نیاز ندارید و نمی خواهید آن را به صورت جدی و کاربردی یاد بگیرید این سایت مناسب شما نمی باشد. آموزش های سایت آموزش زبان انگلیسی سلام زبان رایگان اما جدی است و نیاز به صرف وقت، توجه و انرژی دارد.

سلام زبانی‌ها براین باورند که یادگیری زبان نیازمند چهار اصل مهم است

نیاز واقعی به یادگیری زبان انگلیسی
عدم نگرانی و نداشتن اضطراب در مورد یادگیری
دسترسی به روش و منبع مناسب و اعتماد به آن
تلاش، پشتکار و زمانی که برای یادگیری صرف می‌شود

هنگامی که نیاز، آرامش، منبع و پشتکار مهیا باشد؛ یادگیری زبان؛ سریع، آسان،‌ شیرین و فراموش ناشدنی خواهد بود. همچنین تجربه نشان داده است که با خواندن زبان در سطح مناسب، سریع‌تر و کامل‌تر به نتیجه می‌رسید. پس اگر سطح خود را نمی‌دانید؛ بهتر است اولین اقدام شما تعیین سطح باشد.

 

Recent Posts

 

لطفا در خبرنامه سلام زبان عضو شوید

در خبرنامه سلام زبان عضو شوید تا از اطلاعیه های مهم و درس های جدید آگاه شوید. * آدرس صحیح ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید و روی دکمه Subscribe کلیک نمایید.
Email:
Visit this group

حتما پس از ثبت نام ایمیل خود را چک و دریافت خبرنامه را تایید نمایید.

Be in Touch

  • MyFacebook.png
  • instagram-logo1.png

محل تبلیغات شما

  • ad-here1.jpg
رفتن به نوارابزار