پرش به محتوا
Home » آموزش خصوصی زبان انگلیسی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

  • از

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

اگر برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی به دنبال روش ها و معلم های معمولی هستید و تصمیم واقعا، واقعا، واقعا جدی برای تغییر آینده ندارید ادامه این متن مناسب شما نیست.

شماره تلفن موسسه زبان

چرا دوره خصوصی زبان انگلیسی

واقعیت این است که 97 درصد زبان آموزان دوره آموزشی زبان انگلیسی را رها می کنند. اکثریت زبان آموزان نیاز به یک روند ویژه دارند. اگر جزو آن سه درصد هستید دوره آنلاین مکالمه زبان سلام زبان برای شما کافی است. در غیر این صورت بهترین دوره سریع و قوی سلام زبان منتظر شما است. یاد گیری زبان انگلیسی آِینده شما را تغییر می دهد؟

 

 

شماره کارت خرید دوره زبان

شماره 5022291312962861 به نام محسن متین

 

کلاس خصوصی آنلاین انگلیسی

درباره کلاس خصوصی آیلتس و تافل زبان انگلیسی در شهر خود یا بصورت آنلاین جستجو می فرمایید؟ اگر یادگیری خصوصی مکالمه انگلیسی در سریعترین زمان و حالت برای شما اهمیت دارد. دوره تور شبانه روزی آموزش زبان انگلیسی را نیز می توانید بررسی بفرمایید. دوره حضوری و یا آنلاین سلام زبان که بصورت خصوصی اجرا می شود می تواند برای شما مفید باشد. آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای تقویت هر 4 مهارت اصلی زبان مفید است. بهترین تدریس خصوصی آنلاین منتظر شما است.

 

آموزش خصوصی زبان انگلیسی، کلاس خصوصی آیلتس

محل برگزاری  

کلاس خصوصی آیلتس زبان انگلیسی، غیر حصوری و یا آنلاین است. از طریق تلگرام، واتس آپ، ایمو، تلفنی، ادوب کانکشن و یا اسکایپ. در هر جای ایران و جهان قابل اجراست. و در مواردی برگزاری کلاس خصوصی آیلتس زبان انگلیسی حضوری امکان پذیر است.

 

مدت زمان آموزش خصوصی زبان انگلیسی

قابل انعطاف است. اما معمولا هر جلسه 45 دقیقه می باشد. انگیزه یادگیری زبان انگلیسی در این موضوع بسیار تعیین کننده است. اما در عین حال دوره سلام زبان سریعترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی است.

 

تعداد نفرات دوره خصوصی آیلتس و تولیمو

یک نفر. تعداد نفرات بیشتر کیفیت کلاس را تا حدی کاهش می دهد.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی، کلاس خصوصی آیلتس
آموزش خصوصی زبان انگلیسی در سایت و اپلیکیشن سلام زبان

 

تعداد جلسات دوره آموزش خصوصی تافل

عموما بین 20 تا 45 جلسه خصوصی برای تمام کردن سطح یک و دو سلام زبان نیاز است. که معادل کل دوره های بعضا 7 ساله زبان است. آموزش زبان بین 3 تا 6 ماه و خیلی کمتر می تواند برای شما رقم بخورد. سرعت خود دوره ها بالا می باشد و می توان گفت که قشرده نیستند. یعنی شما احساس انجام یک حجم بالای مطالب در یک زمان بسیار کم را نخواهید کرد.

 

سطح کلاس انفرادی مکالمه

خلاصه: شما در زمانی کوتاه به نتیجه درخشانی می رسید.

 از سطح مبتدی به سطح بالای متوسط واقعی می رسید.

آموزش خصوصی از صفر تا بی نهایت خواهد بود. حتی اگر زبان را در حد الفبا بلد نیستید. می تواند این یادگیری تجربه مفیدی باشد.

در حدت کوتاهی به درک فیلم و سریال و تقویت شنیداری حداقل 85 درصدی خواهید رسید. 

این کلاس و دوره خصوصی مکالمه زبان انگلیسی برای آمادگی مصاحبه دکترا، سفارت و کاری مفید می باشد.

یا اگر قصد مهاجرت دارید می تواند به شما کمک زیادی کند. با دانش خوب زبان انگلیسی در کشور مقصد موفقیت بهتری بدست خواهید آورد.

دانشی که در این تدریس است و بدست خواهید آورد شامل آزمون های آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL) و هر چهار مهارت اصلی زبان می باشد.

شنیداری، اسپیکینگ، نوشتاری، ریدینگ و خواندن، درک اخبار انگلیسی (در سطح سه)، سریال، موسیقی، گرامر و نامه نگاری مهارت های دیگر آین دوره آموزشی هستند.

باعث افزایش چشمگیر اعتماد به نفس شما در زبان انگلیسی می شود.

تدریس خصوصی آنلاین
تدریس خصوصی آنلاین

 

درباره منبع آموزشی

روش منحصر بفرد گروه آموزشی سلام زبان که نزدیک به روش زبان مادری می باشد. و با استفاده از دوره های مجازی سایت.

شامل پکیج مجازی آموزش زبان انگلیسی و دیگر مطالب سایت سلام زبان و مکالمه آزاد و فری دیسکاشن می باشد.

 

 

ساعت برگزاری

با هماهنگی و مناسب با ساعت شما می باشد.

 

 

هزینه هر جلسه تدریس خصوصی زبان

برای تدریس خصوصی آنلاین زبان 45 دقیقه ای آنلاین 175 هزار تومان است.

 

 

ارزانترین دوره خصوصی زبان

دوره های سلام زبان ارزانترین دوره زبان هستند. چرا؟ چون شما نتیجه میگیرید. به همین سادگی. با تعداد جلسات فوق العاده کم و در یک مدت کوتاه. یک نتیجه همیشگی و کاربردی را کسب می کنید.

قطعا تدریس های بی کیفیت بی شماری، بالاتر از این قیمت در حال برگزاری است.

و قطعا دوره های خیلی خیلی ارزانتری در اینترنت و کلاس حضوری وجود دارد.

اما همه مثل هم هستند.

با یک کتاب سنتی که از کتابفروشی خریده می شود. معلم روش بخصوصی ندارد. شما بعد از ده سال هم نمی توانید اخبار را متوجه شوید. یا همان نتیجه سطحی که از یادگیری زبان نیاز دارید نیز بدست نمی آید. مجبورید کلاس های دیگر را نیز امتحان کنید. و هم پول . و هم وقت خود را هزینه کنید. مهمترین سرمایه ما و شما عمر است. ما در این چهان اینقدری وقت نداریم که برای یادگیری یک زبان بخش زیادی از آن را صرف کنیم. یا فرصت های خود را از دست بدهیم.

یک دوره یا اپلیکیشن زبان اگر سی هزار تومن باشد و طولانی و بی نتیجه بسیار بسیار گران تر برای شما تمام خواهد شد. چون فرصت های مهم را در زندگی از دست می دهید. آیا شما لیاقت بهترین را ندارید؟

 

کلاس زبان خصوصی در شهر شما

فرقی نمیکنه شما در چه شهری باشید. یادگیری آنلاین در دوره خصوصی مکالمه به شما کمک میکنه. می توانید در هر شهر و کشوری به بهترین ها دسترسی داشته باشید. کلاس زبان خصوصی تهران، مشهد، شیراز. اصفهان، کرچ، اهواز یا کانادا. در کنار شما هستیم. تدریس خصوصی آنلاین با کیفیت به شم کمک می کند نیازی به رفت و آمد نداشته باشید. کیفیت بالایی را تجربه کنید. بهترین نتیجه را ببرید.

 

 

نحوه ثبت نام

اگر حالا نه پس کی؟ بهونه برای شروع نکردن زیاد هست. بیاید تغییر کنیم. روی واتساپ یا تلفن یا تلگرام و … با هم صحبت کنیم. یادگیری زبان تغییری در آینده شما ایجاد نمی کند؟

09214837929

02122460487

 

  • نظرات و رضایت نامه زبان آموزان را در قالب فیلم  و یادداشت ملاحظه نمایید.
  • برای دوره های رایگان و یا آشنایی کلی با سلام زبان این لینک شروع یادگیری زبان انگلیسی مفید است.
  • اگر هر گونه ابهامی دارید لطفا به ما فرصت پاسخ گویی بدهید. یک بار برای همیشه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را تمام کنیم. با دوره سلام زبان در هر آزمون بین المللی مثل دولینگو، تافل، آیلتس و حتی دولینگو و غیره می توانید بدرخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *