پرش به محتوا
Home » آموزش کلمات کاربردی انگلیسی (ترم 3 و ترم آخر)

آموزش کلمات کاربردی انگلیسی (ترم 3 و ترم آخر)

 • از

آموزش کلمات کاربردی انگلیسی

(سطح سه از سه)

کلمات پرتکرار، مهم و ضروری زبان انگلیسی

 

برای مشاوره رایگان لطفا تماس بگیرید. (واتساپ، تلگرام، ایتا، زنگ)
09214837929
02122460487

 

کلمات پرتکرار، مهم و ضروری آزمون های زبان انگلیسی، کنکور سراسری، ارشد، دکترا ، تافل، آیلتس و درک اخبار

دوره آموزش کلمات آزمون های داخلی و بین المللی که شامل 5600 کلمه مهم و ضروری آزمون زبان انگلیسی کنکور سراسری منحصرا زبان، ارشد کلیه رشته ها، دکترا کلیه رشته ها، تافل و آیلتس می باشد.

 • کسب درصد های بالای 80 در آزمون های زبان کنکور ارشد و زبان کنکور دکترا در کلیه رشته ها (حتی رشته ای گروه زبان ارشد و زبانشناسی)
 • کسب نمرات بالا در آزمون های تافل و آیلتس.
 • افزایش چشمگیر سرعت خواندن متن ها، ریدینگ ها و درک مطلب.
 • قابل استفاده با تلفن همراه.
 • نمونه درس های یک تا هفت از لینک زیر قابل خواندن و مشاهده هستند:

دوره لغات آیلتس و تافل

شما می توانید فایل صوتی را گوش دهید

دانلود 

یا کلیپ زیر را مشاهده و یا ادامه متن را مطالعه بفرمایید.

 

شماره کارت خرید دوره زبان

بانک سامان شماره 6219861047125413 به نام محسن متین

 

برای یک آزمون مهم آماده می شوید؟

شما اگر قصد گرفتن نمره خیلی بالا یا درصد خیلی عالی در آزمون مهمی مثل منحصرا زبان کنکور سراسری، زبان کنکور کارشناسی ارشد، زبان کنکور دکترا، آزمون های تافل یا آیلتس را دارید می توانید از دوره مجازی سایت سلام زبان به هدف خود برسید.

این دوره معرفی بخش دوره “کلمات ضروری و پر تکرار آزمون های تافل، آیلتس، ارشد، دکترا” می باشد.

کلمات ضروری زبان انگلیسی

چه رتبه و درصدی می خواهید؟

این دوره آموزشی جدید برای افرادی که به درصدهای بالای 80 آزمون زبان ارشد و دکترا و بالای 90 آزمون منحصرا زبان و بالای 8 آیلتس و بالای 110 تافل فکر می کنند صد در صد کارگشاست.

مناسب برای 

آموزش و یادگیری ترجمه همزمان
درک اخبار
آزمون های تافل، آیلتس و دیگر آزمون های بین المللی

دوره‌های آمادگی زبان دکترای دانشگاه آزاد EPT

نکاتی برای خواندن دوره:

  • لغتی برای شما نا آشنا است آن را چک نمایید اگر چه این احتمال ضعیف است که ما در درس های قبلی یا بعد آن لغت را آموزش ندهیم اما شما لطفا کنجکاو باشید.
  • اگر نمره بالا می خواهید حتما تمارین ویژه را انجام دهید.

 

ابتدا گوش دهید

 

  • لطفا به فایل صوتی داستان قبل از دیدن متن آن گوش دهید و آن را بنویسید و تصویر آن را برای ما ارسال کنید. در حین گوش دادن هر کلمه ای که متوجه نمی شوید را به جای آن خط تیره بگذارید در متن.
  • اگر محدودیت زمانی ندارید حتما به ترتیب و روش بیان شده در درس ها پله به پله عمل نمایید و اگر شرایط خاصی دارید از بخش تماس با ما مطرح نمایید.

کلمات ضروری زبان انگلیسی

یادگیری یک روند کلی است

 • لطفا، خواهشا یادگیری این کلمات را یک روند کلی در نظر بگیرید و فکر نکنید همان اول با خواندن اولین مثال باید حتما آن را یاد میگرفتید و افکار منفی به ذهن خود راه دهید. یادگیری شما در کل درس و تکرار کلمات در درس های دیگر اتفاق خواهد افتاد. یعنی خواندن مثال، کلمه ومعنی انگلیسیش و خواندن داستان و انجام تست و شنیدن فایل های صوتی و کلیپ ها هست که به شما در این زمینه کمک می کند. پس عجله نکنید و نگرانی نداشته باشید چون همه چیز تحت کنترل.

 

 

   • فرض بر این است که زبان آموز بعد از گذراندن دوره مجازی آمریکن به دوره تافل می آید اما در کل این دوره در کنار کلمات پر تکرار و درک مطلب روی هر چهار مهارت اصلی شما یعنی لیسنینگ، رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ کار می کند.

 

انگلیسی با انگلیسی

   • در این دوره آموزش از طریق خود انگلیسی صورت می گیرد و زبان فارسی اصلا دخالت داده نمی شود و این موضوع باعث افزایش چشمگیر سرعت یادگیری و در عین حال پاسخ دهی شما به سوالات آزمون خود در بخش های مختلف لیسنینگ، اسپیکینگ، درک مطلب، ریدینگ و رایتینگ خواهد شد.

کلمات ضروری زبان انگلیسی

کلمات تکرار می شوند

   • نیازی به لایتنر و روش های این شکلی ندارید چون چنیدن بار در خود متن درس، مثال ها و تمارین مجازی و درس های بعدی تکرار میشن کلمات ( فایل صوتی درس + فایل صوتی معنی + فایل صوتی مثال+ متن درس+ معنی کلمه + مثال کلمه) 6 بار حداقل هر کلمه را میبینید و می خوانید و میشنوید. زبان شناسان خواندن و شنیدن 5 بار یک کلمه را برای یادگیری آن لازم می دانند و در این دروه آموزشی شما در هر بار که درس را می خوانید شش بار با آن کلمه جدید مواجه می شوید.

حدس بزنید

   • معنی کلمات رو در متن ها حدس بزنید چرا که یادگیری کلمه و درکل مهارت حدس زدن کلمات جدید در متن و در ک آنها با توجه به جمله و یا پاراگراف را افزایش می دهد و در زمان آزمون از برخورد با کلمات جدید نگران نخواهید شد.

 

کنجکاو باش

 • کنجکاو باشید، کنجکاو باشید، کنجکاو باشید، کنجکاو باشید و هزاران بار دیگر می گوییم که کنجکاو باشید وقتی متن ها و مثال ها و حتی تمارین را می خوانید و اگر
 • در این دوره آموزشی نیاز به انجام کارهای سردرد آور و مصنوعی و عجیب و تکرار مدرسه ای کلمات نیست.

کلمات ضروری زبان انگلیسی

لذت یادگیری

 • نیاز به انجام کارهای سردرد آور و مصنوعی و عجیب و تکرار مدرسه ای کلمات نیست.
 • فهرست کلی کلمات به شما کمک می کند تا به راحتی کلمات آزمون های خود را در آن بررسی نمایید و در عین حال با هر بار خواندن درس های جدید نیم نگاهی بر روی کلمات سابق داشته باشید.
 • از آن جا که این دوره آنلاین زبان قابل استفاده با تلفن همراه با گوشی تو رفت و آمدها و وقت های مرده میتونید زبان بخونید. افرادی که آزمون تافل، ایلتس، ارشد یا و دکترا میخوان بدند معمولا وقتشون شدیدا پر.

 

نوضیحات بیشتر درباره لغات پر تکرار 

 

میخواهم در این متن در باره ی چگونگی تسلط آسان بر روی دایره لغات آزمون های تافل، آیلتس، تولیمو، MSRT, آزمون های زبان سازمان سنجش، وزارت بهداشت و در کل زبان ارشد و زبان دکترا با شما صحبت کنیم.
البته این اطلاعات بدرد شرکت در همه ی آزمون های مهم و بین المللی میخورد. چه کنکور سراسری منحصرا زبان چه ارشد و دکترای زبان تمامی رشته ها.

آزمون زبان تولیمو چیست؟

 

کلمات پر تکرار زبان انگلیسی

حد اقل 5600 کلمه

دوره ای که ما در موردش صحبت میکنیم حدود حد اقل 5600 کلمه را مرور میکند و آموزش می دهد کلماتی که در آزمونهای قبلی تافل، آیلنس، ارشد دکترا و آزمونهای مشابه جزو پر تکرارترین کلمات بودند و کلماتی که پیش بینی میکنیم در آزمونهای دیگر و حتی نه تنها فقط آزمون بلکه برای کسانی که میخواهند زبان انگلیسی را کامل بخوانند و درک اخبار و فیلم و سریال به زبان انگلیسی را از ابتدا بیامورد و بدون نیاز به زیرنویس سریال های انگلیسی را مشاهده کند نیاز است این لغات را بداند.

 

 

این دوره آموزشی صرفا یک فهرست لغت نیست

برخلاف منابعی که تا الآن دیده اید و خارج از این سایت خواهید دید منابع آموزش لغت مثل Essential Words اولین و تنها چیزی که دارند یک فهرست لغت چند صد صفحه ای میباشد.
در صورتی که دوره ی ما به این شکل نیست ما کلمات را در متن آموزش میدهیم آموزش لغات با لیست شاید یکی از معدود مواردی باشد که بالای 99 درصد از زبانشناسان همگی آن را رد میکنند حتی عقل هم آن را رد میکند. محال است شما یک لیست رو در مقابل خود قرار دهید و بخواهید خود را مجبور کنید که با خواندن و فیش نویسی و تکرار و جعبه لایتنر این لغات را حفظ کنید.

لعات ضروری زبان انگلیسی

پوشش 90 درصدی

تا الان و همین لحظه دوره ای نیست که بصورت “دوره آنلاین کلمات ارشد، دکترا ، تافل و آیلتس” به روز بر روی اینترنت باشد که بتواندحداقل 90 درصد لغات آزمون ها را پوشش بدهد و از روش لیست هم استفاده نکند.

شما در “دوره آنلاین کلمات ارشد، دکترا ، تافل و آیلتس “ سلام زبان، لغات را در فایل صوتی و در متن یاد میگیرید و غیر از این لیستی لغاتی که دارید کار یادگیری رو انجام نمیدهد. این لیست فقط لیست درسهاست.

 

آزمون آیلتس (IELTS) چیست؟

دوره ی آنلاین کلمات ارشد، دکترا ، تافل و آیلتس سلام زبان شامل حدود 5600 لغت است و همیشه به روز میشود چون ما از تکنولوژی روز استفاده میکنیم ما می توانیم هر لحظه ای دوره را به روز کنیم و هرجایی را تغییر دهیم هر تصویر یا فایل صوتی را اضافه یا حذف کنیم مثلا کتابهای سنتی بخاطر محدودیتی که دارند نمیتوانند تصویر داشته باشند که دوره ی سلام زبان بصورت کامل و نا محدود شامل عکس می باشد.

 

آموزش لغات کنکور

منابع سنتی آموزش لغات کنکور نمیتوانند اینقدر به روز باشند، امکان چاپ کتاب هر روز نیست ولی این دوره چون مجازی و آنلاین هست هر لحظه و هر ثانیه قابلیت به روز شدن دارد اگر ما ببینیم لیستمان کلمه ای را پوشش نداده است همان موقع به روز میشود همه میتوانند استفاده کنند و نیازی به صبر نیست تا یک تاریخی تا کتاب یا منبع منتشر شود. شما هرجای جهان که باشید به راحتی میتوانید از همین ثانیه از این دوره استفاده کنید.

لعات ضروری زبان انگلیسی

ویژگیهایی دوره کلمات ضروری زبان انگلیسی

یکی اینکه با گوشی تلفن همراه هر جایی که باشید و اینترنت باشد میتوانید از دوره آموزشی استفاده کنید و یا مطالب را روی گوشیتان ذخیره کنید و اگر جایی اینترنت ندارید فایلهای صوتی و متن های آن را به راحتی بخوانید.

چون کسانی که برای آزمون ارشد یا دکترا میخوانند اکثرا وقتشان محدود است این ویژگی می تواند برای آن ها خیلی مفید باشد.

 

محتوای دوره کلمات ضروری زبان انگلیسی

وقتی شما وارد “دوره آنلاین کلمات ارشد، دکترا ، تافل و آیلتس” میشوید یک فهرست لغت میبینید که درآن کلیه لغاتی که در درس های دوره هست فهرست شده و هر درسی 20 لغت دارد لینک هر درسی به همراه لینک دانلود فایل صوتی هر فصل موجود است و شما میتوانید به راحتی درس مورد نظر را انتخاب کنید.

 

فایل های صوتی

ابتدای هر فصل از این 8 فصلی که این دوره دارد فایلهای صوتی کل آن فصل قابل دانلود هستند و در خود درسها هم فایلهای صوتی موجود میباشد.
وقتی وارد درس ها شدید اولین بخشی که وجود دارد فایل صوتی ریدینگ آن درس است که ما پیشنهاد می کنیم ابتدا فایل صوتی درس را گوش دهید.
فایل صوتی هر درسی 2 تا میباشد 1 فایل برای متن درس و ریدینگ و 1 فایل هم برای کلمات و مثال های درس که بعد از خواندن متن و درک مطلب به آن می پردازید.

لعات ضروری زبان انگلیسی

چرا فایل های صوتی دوره آنلاین کلمات ارشد، دکترا ، تافل و آیلتس را گوش دهیم؟

اگر می خواهید آزمون تافل یا آزمون آیلتس بدهید و یا میخواهند واقعا زبانتان تقویت شود اگر وقتش را دارید حتما ابتدا به فایل صوتی گوش دهید.

 

روش خواندن هر درس

ابتدا در هر درس reading درس را گوش کنید.
با آرامش یک بار گوش دهید و هم زمان با گوش دادن متن را پیاده کنید جاهایی که کلمه یا کلماتی را متوجه نمیشوید بین کلمات یک خط فاصله دو، سه سانتی بکشید و بدون هیچ نگرانی ادامه متن را پیاده کنید سپس سراغ خواندن متن درس بروید.

 

ریدینگ

بعد از فایل صوتی پیاده کردن اولین مرحله شما ریدینگ میباشد اگر برای زبان ارشد و زبان دکترا میخوانید و در زمانی هستید که وقت کافی ندارید میتوانید متن را پیاده نکنید اما پیاده کردن متن کار بسیار خوبیست مخصوصا برای گروههایی که تخصصی زبان هستند مثل ارشد و دکترای آزفا، آموزش زبان، ارشد و دکتری مترجمی، زبانشناسی و … کار بسیار عالی است و آنچنان هم وقت گیر نیست ولی فوق العاده نتیجه بخش است.

در متن درس کلمات جدید درس به صورت پر رنگ هستند و با قلم درشت و پر رنگ نشان داده شده اند و بعد از اینکه متن را خواندید و با متنی که خودتان نوشتید تطبیق دادید میروید به سراغ کلمات جدید درس که کلمات جدید هم همه با فایل صوتی و عکس فهرست شده اند هر کلمه ای یک مثال دارد به همراه توضیح انگلیسی آن کلمه. و اینکه آن کلمه اسم، فعل یا صفت است.

 

عکس، عکس، عکس

ما دراین دوره برای توضیح کلمات حد اقل 5600 عکس داریم که به درک بهتر و یادگیری کلمات کمک می کند. این ویژگی یکی از چندین تفاوت اصلی این دوره مجازی آموزش آسان کلمات با دوره های سنتی است.

کلمات مشابه و مترادف لغت جدید را هم به صورت غیر افراطی در توضیح کلمات آورده ایم که به راحتی کلمه جدید و مترادف و متضاد آن را یاد بگیرید و در عین حال اصلا نمیخواهیم مغز شما را با یک سری اطلاعات بمباران نماییم و پر کنیم.

بعد از اینکه شما لغات درس را خواندید انتهای آن درس میتوانید فایل صوتی لغات را گوش کنید.

شاید یک دوره ای بوده است که کلمات دوره را در یک cd به زبان آموز داده اند ولی اینطور که بچه ها لغات را در متن یاد بگیرند نبوده است وقتی شما یک دور درس را میخوانید میتوانید در وقتهای مانده و در رفت و آمد های روزانه تان فایلهای صوتی را راحت گوش کنید چون از قبل درس را خوانده اید این فایلهای صوتی یک مرور عالی و استفاده از وقت های مرده می باشد.

 

چند نکته

در این دوره لازم است که شما خیلی کنجکاو باشید. بعضی مثالها در متن درس هستند که داخلشان باز لغات جدید می بینید و لازم است این لغات را با دیکشنری چک نمایید.
بعضی کلمات را ما در انتهای کلمه نوشته ایم که حتما لازم است آن را در دیکشنری چک کنید که بهترین دیکشنری هم دیکشنری LDOCE هست که مخفف Longmman Dictionary of Contemporary English میباشد که دیکشنری بسیار عالی هست و مثالهای بیشمار جالب و به روزی دارد و فایلهای صوتی و حدود 3000 عکس دارد و بسیار دیکشنری کاملی است و نسخه موبایل و دسکتاپ آن قابل دانلود می باشد.

 

لعات ضروری زبان انگلیسی

دیکشنری

لطفا لغات جدید را از این دیکشنری چک کنید. نسبت به لغت جدید کنجکاو باشید ما هم تا 99 درصد تضمین میکنیم که لغات جدید را در درسها آورده ایم.

در مرحله ی اول درسها را مرور نکنید درس 1 تا 6 را بخوانید فصل 1 تا 6 را بخوانید که 180 درس است 7 و 8 را صبر کنید برگردید 1 تا 6 را مجدد مرور کنید این توضیحات اضافی که به دیکشنری مراجعه کنید را در مرحله ی دوم انجام دهید خیلی بهتر است.

 

لزومی ندارد که همه لغات را یاد بگیریم

ممکن است این را بشنوید که به فرض لغاتی که در ارشد دکترا می آید هزار و خورده ای است. یا دو هزار و خورده ای. و لزومی ندارد که 5600 لغت را یاد بگیریم.

کسی که این حرف را میزند کاملا اشتباه میگوید اولا که هیچ آزمونی مخصوصا ارشد و دکترا نگفته که از کجا کلمه جمع میکند. و یا اینکه از کدام منبع طراح آزمون سوال میدهد و همچین چیزی محال است.

ولی شما در دوره ی ما حد اقل 5600 لغت را بسیار بهتر، غنی تر و کاملتر از آن شخصی که روش های سنتی را طی می کند یاد میگیرید.

 

چند ویژگیلعات ضروری زبان انگلیسی

میتوانید لغات را در جملاتتان استفاده کنید.
میتوانید اخبار را متوجه بشوید
لیسینینگ تان خوب میشود
درک مطلب تان خوب میشود
روش درست را دنبال کرده اید و لغات را در متن یاد گرفته اید نه در لیست کسل کننده .

تنها تفاوت شما با آن شخصی که روش سنتی را طی می کند این نیست که شاید تعداد لغات آن شخص کمتر باش.

اول این که روش سنتی نتیجه ندارد.

دوما یادگیریش بسیار زجر آور است.

سوما بر خلاف تمام نظر زبان شناسان هست که باید لغت را در متن یاد گرفت و در لیست نمیشود یاد گرفت و در عین حال فایل های صوتی ندارند و مشکلاتی از این قبیل.

ویژگی دیگری که دوره ی ما دارد این است که در فهرست لغاتی که موجود است لغاتی که در ارشد دکترا پر کاربرد هستند با رنگی متفاوت مشخص شده است ولی در کل تمام لغات مهم هستند.

 

شما همیشه میتوانید با پشتیبانتان صحبت کنید

در دوره ی ” آنلاین کلمات ارشد، دکترا ، تافل و آیلتس” امکان ارسال گزارش کار از بخش میز کار را دارید و بر روی سایت میتوانید گزارش کارتان را بنویسید که بهتر است این کار را انجام بدهید و با زبان آموزهای دیگری در ارتباط باشید و از آنها انگیزه بگیرید که آنها تا کجا خوانده اند و شما تا کجا خوانده اید و سوالات خود را از مشاور بپرسید. از لینک زیر می توانید گزارش کار دیگر اعضا را مطالعه نمایید:

گزارش کارهای دوره آزمون های تافل، آیلتس، ارشد، دکترا …

کلمات ضروری زبان انگلیسی

بار هم حدس بزنید

در ریدینگها سعی کنید کلمات جدید را حدس بزنید زیرا:
* اولا حداقل در 90 درصد موارد میتوانید درست حدس بزنید
* دوما این مهارت در آزمون ها شدیدا به شما کمک میکند زیرا یک کلمه ای را هم اگر دیدید جدید بود میتوانید با حدس زدن به معنیش برسید و این باز یک تمرین است برای ورد به آزمونتان که اگر با کلمات جدید برخورد کردید مضطرب نشوید و اصلا راه درست زبان هم همین است. یعنی ما متن را میخوانیم که معنی کلمه را از متن حدس بزنیم.

 

حفظ نکنید

یکی دیگر این که حفظ کردن در کار نباشد. هرگز این کار را انجام ندهید و خواندن زبان مانند دوران مدرسه نباید باشد.
سعی کنید هرکاری که انجام میدهید مانند زبان به صورت تفریح باشد. و از آن لذت ببرید دوره ی ما به این شکل است. شما می توانید آرامشتان را داشته باشید و در عین حال بهترین نمره را دریافت کنید در تمام مراحل.
در آزمون های کنکور سراسری، ارشد و دکترا اکثرا شاید درس زبان را کنار بگذارند و درصد پایینی بزنند. ولی شما اگر وقتی برای این دوره بگذارید که وقت آنچنانی هم نمیخواهد نمره ی عالی بدست می آورید. و تاثیر بسیار قابل توجهی در انتخاب رشته و دانشگاه شما خواهد داشت.

 

عالی ترین منبع

دوره آنلاین کلمات ارشد، دکترا ، تافل و آیلتسسایت موسسه آموزش زبان انگلیسی سلام زبان بی شک عالی ترین منبع برای زبان دکترا و زبان ارشد و دیگر آزمون ها و کنکورهای زبان هست و شما میتوانید مقایسه کنید هم کتابهای مختلف هم کلاسهای مختلف و دیگر روش ها را.

“دوره آنلاین کلمات ارشد، دکترا ، تافل و آیلتس” سایت سلام زبان دوره ای هست که بر اساس اصول علمی هست و تمام اصل در آن رعایت شده است و دوره ای نیست که بخواهد روی شما آزمایشی انجام بدهد و ما آزمون خطاها را قبلا انجام داده ایم.

فقط اگر نتیجه ی عالی میخواهید از همین حالا شروع کنید. با یک انرژی خوب. بدون شک و با ایمان و اطمینان به دوره آموزشی.

 

کلمات تکرار می شوند

در هر درس هر کلمه حدود 6 بار تکرار میشود. زبان شناسان میگویند برای یادگیری یک کلمه 5 بار باید تکرار بشود ولی ما در خود درس 6 بار تکرار میکنیم بدون این که حس کنید این اتفاق افتاده است.
حتی شما میتونید این لغات را در درسهای بعد هم ببینید و شما میتوانید این فایل صوتی را بر اساس لذت نه بر اساس تکلیف در جاهای مختلف و در رفت و آمدهاتون گوش کنید و این خود تکرار را بیشتر می کند

 

درک مطلب

اصلا فارسی در درسها موجود نیست ولی منابع دیگر فارسی را دخیل کرده اند. شما درینجا با این که فارسی دخیل نیست با خواندن پله پله ی درسها میتوانید در آزمون سریعتر از افراد دیگر تست ها را بزنید. چون مغزتان نیاز به ترجمه ندارد و کلمات با روح و جان شما تطبیق پیدا کرده است.
فهرست کلی لغات هم که در ورود به درس می بینید فهرست تمام درسهای دوره هست که خیلی امکان خوبیست تمام حداقل 5600 لغت در یک صفحه هست که میتوانید کامل در یک نگاه درسها را مرور کنید.

 

یادگیری بک روند کلی است

خواهشی که داریم این است که یادگیریتان را یک روند کلی در نظر بگیرید فکر نکنید همان اول با خواندن اولین مثال من این کلمه را بلد شده باشم افکار منفی را به ذهنتان راه ندهید، ما هستیم، پشتیبان دارید و به گزارش کارهایتان پاسخ داده میشود. هستند کسانی که به شما مشاوره میدهند و حتما یادگیریتان را در کل درس و درسهای دیگر و کل دوره در نظر بگیرید و نه در خود درس.

لعات ضروری زبان انگلیسی

سطح زبان شما چیست؟

این دوره برای کسانی که میخواهند تافل و آیلتس بگیرند و یا آزمون های دیگر سازمان سنش و وزارت علوم را شرکت کنند و یا آزمون های تولیمو، ام اس آر تی و آزمونهای دیگر مفیدترین دوره است.  کسانی که می خواهند رایتینگ خوبی در زبان داشته باشند هم می توانند از این دوره بهره خوبی ببرند.

. اگر کسی زبانش بسیار ضعیف است بهتر است دوره ی آمِریکَن را شروع کند سطح 1 را بخواند و بعد وارد این دوره بشود.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

ترم سه آموزش مکالمه زبان انگلیسی آنلاین از صفر و پایه

سرعت درک مطلب

در این دوره آموزشی سرعت خواندن ریدینگ تان بسیار افزایش پیدا میکند شما حد اقل 180 ریدینگ میخوانید و اینکه چون کلمات را فرا می گیرید و مثل روش های غلط آموزشی حفط نمی کنید می توانید آن ها را به راحتی در مکالمات پیشرفته زبان انگلیسی درک کنید و یا به کار ببرید و مکالمه تان را هم بسیار تقویت میکند.
شما هرجای جهان که باشید به راحتی میتوانید از همین ثانیه از این دوره استفاده کنید.

 

این دوره بی شک شامل تمامی منابع سنتی مثل کتاب 504، کتاب 1100، کتاب 3000 کلمه و 4000 کلمه و کلمات ضروری و دیگر کتابها با اسامی مشابه می شود. . البته کلمات پرکاربرد سوال های ارشد و دکترای سالهای گذشته.

مدت استفاده از دوره آموزشی یک سال می باشد و قابل تمدید است.

امیدواریم هر مسیری را برای آموزش طی می کنید موفق باشید.

لطفا اگر سوالی بود با ما تماس بگیرید.

 

برای آشنایی با دوره های فشرده آموزش مکالمه زبان انگلیسی لطفا لینک های زیر را مطالعه نمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *